خاطرات

خاطرات جمعه هفته پیش که رفتم داداشه رو برسونم کلاس ، زد به سرم که برم دم خونه این و مردم آزاری کنم !!! چسب و قیچی رو برداشتم و رفتم !!!

حالا ماشین هم در وضعیت داغون !!! استارت میزدی ، با بدبختی روشن می شد !! یعنی ممکن بود هر دفعه که خاموش میشه ، دیگه روشن نشه !! ولی میدونی که ، وقتی من یه فکری میاد تو ذهنم ، یهو احمق میشم و به هیچی فکر نمی کنم !!!
دیدم این هفته بهترین موقع اس ، گفتم شاید ماشینه تا هفته دیگه کلا از کار بیفته و برنامه من موکول بشه به یک عالمه وقت دیگه و معلوم نیست تا یه عالمه وقت دیگه اصلا حس این کار باشه یا نه و تازه ... تا اون موقع هیجانش هم میریزه !!!
هیچی ... قرار شد برم در خونه این ، چسب بچسبونم رو زنگش و فرار کنم !!! رفتم در خونه اش ، (قبلا بررسی کرده بودم و میدونستم پنجره رو به خیابون نداره !!) رو یه تیکه کاغذ کوچیک ریز نوشتم : "منم!!" و با چسب چسبوندم رو زنگش !!! اما چسبش کم بود ، زود زنگ رو ول کرد ... خواستم بیخیال بشم ، اما باز هم کرم ... رفتم تو ماشین یه تیکه چسب بزرگ و حسابی برداشتم ، بردم چسبوندم رو زنگش :)) خودم هم رفتم نشستم تو ماشین !! (ماشین یه جا بود که من کاملا در خونه اونو میدیدم ، اما اون منو نمیدید ) با اون سرعتی که ازش سراغ داشتم ، گفتم حداقل 5 دقیقه طول میده که بیاد پایین !! اما عین شصت تیر پرید پایین ، اومده بود داشت دور و بر در رو نگاه میکرد که ببینه کیه !! بعد برگشت زنگشو نگاه کرد ... مبهوت داشت به زنگش نگاه می کرد و در مبهوتی داشت چسب ها رو می کند ... رفتم جلوش وایسادم و شروع کردم به بوق زدن !!! انقدر تو فکر بود و تعجب ، اصلا به صدای بوق واکنش نشون نمیداد !! قشنگ ده دوازده تا بوق زدم تا برگشت نگاه کرد !!! تا نگاه کرد ، پامو گذاشتم رو گاز و اومدم !!! از تو آینه دیدم اینجوری ولو شده رو دیوار و داره نگاه می کنه !!!
خداییش این خیلی بی حاله !!!! :)) واسه هرکی دیگه اینکار رو می کردم ، 4 تا معلق هم واسم میزد !! این انگار خاموشه !!! هیجان زده نمیشه انگار ... !! میدونی ... انگار قلبش جمع شده ... افسرده اس ... انگار نه انگار یه آدم جوونه !!! من این همه زحمت کشیدم که این یک کم از یکنواختی در بیاد ... یک کم شوق و شور پیدا کنه ... اما این انگار نه انگار ... !!! فقط واسم آف گذاشته بود که : "دیوونه !! تو دیوونه ای" (اینو که خودم میدونستم ، لازم نبود این همه چسب مصرف کنم و بنزین که تو اینو بهم بگی !!!)  و اینکه : "چرا وقتی باهات بای بای کردم ، وای نستادی دو کلمه با هم حرف بزنیم !!" (من با تو حرفی ندارم بزنم !! بعدش هم ، تو انقدر بی حالی که اگه پیاده می شدم و باهات حرف میزدم ، اون شور و شوق مردم آزاری که بهم دست داده بود و می مروندی (یعنی می کشتی!!)!! )

همین !!! باورت میشه ؟؟؟ :))
من نمی دونم ... این شکست عشقی خورده ؟؟ آخه اینجوری که خودش میگه که هیچ وابستگی عاطفی ای نداره !!! پس چرا نمی تونه از مسخره بازی های من لذت ببره ؟؟ یا اگه به نظرش مسخره بازی های من احمقانه اس و خوشش نمیاد ، چرا ادامه میده ؟؟
:)) خونسرد ، خونسرد و خونسرد ... آروم و آروم و آروم ... تنبل و تنبل و تنبل ... :)) !!!
البته من میدونم خودم خیلی هیجانی هستم ... اما آخه میشه آدم انقدر آروم و خونسرد باشه ؟؟؟؟؟!!


فروشگاه اینترنتی نیک خرید

تنها مرکز رسمی فروش روغن شترمرغ 100% اصل

تضمین قیمت و اصالت

خواص روغن شترمرغ

bar

 

خواص زیبائی روغن شترمرغ

checkلایه بردار و جوان کننده پوست (نرم کننده، روشن کننده و ضد لک)

check

بهبود شبکه فیبری پوست به دلیل وجود اسیدهای چرب غیراشباع

check

صاف کننده خطوط و چروکهای پوست صورت و گردن

check

کمک به بهبود خشکی لب و کبودی و پف زیر چشم و جای جوش (آکنه)

check

قویترین برطرف کننده ترک های پاشنه پا و ترکهای بعد از زایمان و ترک های چاقی و لاغری

check

ترمیم جای زخم، سوختگی، بخیه و مشکلات گوشت اضافه

check

رفع سیاهی های نقاط مختلف پوست بدن از جمله زیر بغل، کشاله ران، زانو، زیر چشم و...

 

barروغن شترمرغ اصل روجا

 

bar

گارانتی نیک خرید

گارانتی

در صورتی که به هر دلیلی از کیفیت و مرغوبیت محصول خریداری شده ناراضی باشید، بدون کم و کاست وجه پرداختی شما به حسابی که توسط شما معرفی می شود واریز خواهد شد. فروشگاه نیک خرید به عنوان نماینده مستقیم لابراتوار روجا محصول اصل و دارای هولوگرام را با تضمین بهترین کیفیت و مرغوبیت در اختیارتان قرار می دهد. در صورت عدم رضایت شما از این محصول، پول شما بی کم و کاست به شما برگشت داده می شود. معیار خوب و یا بد بودن محصول فقط گفته شماست و نیاز به دلیل دیگری ندارد.

 

توصیه مهم: تنها فروشنده محصول اصلی کرم و روغن شترمرغ به نمایندگی از لابراتوار روجا فروشگاه نیک خرید است. شما میتوانید با خیالی آسوده از بابت کیفیت و مرغوبیت کالا، بهترین روغن شترمرغ موجود در ایران را از این فروشگاه تهیه نمایید. همچنین درصورتی که نیازمند به اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول می باشید، می توانید با کارشناسان ما از طریق فرم تماس با ما، یا شماره های موجود در سایت، تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است فروشگاه نیک خرید هیچگونه مسئولیتی در قبال ادعای شفابخشی محصولات مشابه بی کیفیت و غیراستاندارد ندارد. ما اکیداً توصیه میکنیم تنها از محصول اصل که دارای ویسکوز و هولوگرام لابراتوار روجا و مجوز از وزارت بهداشت می باشد استفاده نمایید.

 خرید کرم و روغن شترمرغ اصل روجا


برای خرید روغن شترمرغ و کرم شترمرغ ، با کلیک بر روی شکل زیر و با پرکردن فرم ، سفارش خودرا درب منزل تحویل گرفته و وجه آن را به مامور پست بپردازید.

با انتخاب روش ارسال پست سفارشی ، سفارش شما طی 4 یا 5روز ، و انتخاب پست پیشتاز ،سفارش شما طی دو تا سه روز ،بدست شما خواهد رسید

                                     http://www.kharidbasket.ir/Default.aspx?PID=130&SID=21136                                                       

چنانچه به هر دلیل موفق به ثبت سفارش نشدید، کافیست نام محصول را به سامانه پیامک فروشگاه به شماره 500020100510   پیامک نمایید و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.

 

bar

/ 0 نظر / 54 بازدید